top of page

Něco o nás

 Naše story!

.KDO.

V našem úzkém rodinném kruhu jsme dlouho přemýšleli, jak SpiralSun posunout zas o krok dále. 

Osobní přístup naši firmy k zákazníkovi a vycházet mu co nejvíce vstříc, jsou body, na kterých si zakládáme. Přání zákazníků/kamarádů nám nastartovalo vizi a inspirovalo nás k vytvoření produktů, na vlastní půdě. Spojili jsme síly se znalými chemiky z dílny Futu Labs a společně s jejich vědomostmi a naší praxí v tetovacím průmyslu, vznikl project BLX.ART. 

 

.CO.

Budeme se inspirovat tím nejlepším na trhu a doladíme si to na potřeby našich zákazníků. Těšit se můžeš v budoucnu na vysokou variaci produktů, vůní a účinků. Nic obyčejného nebo chemického neucítíš.  Velkou výhodou je, že produkty si můžeme modifikovat a neustále vylepšovat podle feedbacku zákazníků a máme velikou radost, že můžeme přinést novinky do tetovacího světa od českých výrobců. 

.JAK.

V neposlední řadě chceme být v souladu s planetou. S výrobou jde ruku k ruce dbání na ekologii, což je samozřejmostí pro výrobu produktů.

Nenech se mýlit, prioritou pro nás není mazání Ti medu kolem pusy, produkty děláme tak, aby si je mohl dovolit každý tatér. Produkty musí být super funkční a zároveň být cenově dostupné, proto vždycky vymyslíme  kompromis mezi cenou, funkčností a kvalitou.  

bottom of page